Top

Güven, Esastır

Doktor ve hasta arasında kurulması gereken sağlıklı ve sağlam iletişim; tedavinin başarılı olması, hastanın kendini güvende ve rahat hissetmesi için ilk kuraldır.

Doktorunuzun sizi güvende hissettirmesi; kendisinin bilgi birikimine, deneyimine, sağlam ahlaki değerlerine bağlıdır.

Doç. Dr. Ali Durmuş

Şimdi numaranızı bırakın ve sizi arayalım!

Dyt. Hilal Akbaş 

1994 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul’da başarıyla tamamladıktan sonra, 2009 yılında Maltepe Kadir Has Anadolu Lisesini bitirdi. 2013-2017 yıllarında İstanbul Medipol  Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü okudu. Üniversite eğitimi boyunca; çeşitli kurumlarında kilo yönetimi ve beslenme danışmanlığı, klinik beslenme, anne-çocuk beslenmesi, çeşitli restoran ve okullarda kurum mutfağı ve toplu beslenme sistemleri gibi bir çok alanda staj dönemini tamamladı. Eğitim hayatı boyunca katıldığı çeşitli kurs ve seminerlere devam etmektedir.
Doç. Dr. Ali Durmuş’la birlikte Metabolik ve Bariatrik Cerrahi, alanında mesleki deneyim kazanmak amaçlı stajyer olarak başladığı kurumda 2017 Kasım ayından beri Klinik Obezite ekibinin  diyetisyeni olarak çalışmaktadır. Lisansüstü eğitimine Haliç Üniversitesinde devam etmektedir.
WhatsApp chat