Top

Güven, Esastır

Doktor ve hasta arasında kurulması gereken sağlıklı ve sağlam iletişim; tedavinin başarılı olması, hastanın kendini güvende ve rahat hissetmesi için ilk kuraldır.

Doktorunuzun sizi güvende hissettirmesi; kendisinin bilgi birikimine, deneyimine, sağlam ahlaki değerlerine bağlıdır.

Doç. Dr. Ali Durmuş

Şimdi numaranızı bırakın ve sizi arayalım!

Dyt. Tuğçe Çetinkaya

2019 yılında Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 3,38 ortalama ile mezun olmuştur.  Üniversite eğitimi süresince, Etiler Hastanesinde bariatrik ve metabolik cerrahi diyetisyenliği stajını tamamlamıştır. Özel Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’nde yetişkin beslenmesi üzerine nutrisyon destek, poliklinik ve dahiliye bölümlerinde stajını tamamlamış olup, Zeytinburnu Aile Sağlık Merkezinde hastalara beslenme danışmanlığının yapılması, gebelikte, emziklilikte beslenme ile bebek ve çocuk beslenmesi eğitimi verilmesi, hastaların antropometrik ölçümlerinin alınması, ölçümlerin değerlendirilmesi ve hastalarla birebir iletişim kurulması, hastalıkları hakkında bilinçlendirilmesi üzerine stajını tamamlamıştır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi’nde çocuk hastalıkları beslenmesi üzerine kendisini geliştirmiş olup, toplu beslenme sistemleri stajını THY Teknik A.Ş. Bekard Gıda Firmasında başarıyla tamamlamıştır.

Diyabet diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği kursları başta olmak üzere bir çok eğitim ve kurs programına katılmıştır.

Diyetisyen Tuğçe Çetinkaya, 2019 yılında Biruni Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra klinik, hastalıklarda beslenme, kilo yönetimi, obezite tedavisi ve sportif performans alanlarında çalışmıştır.

Biruni Üniversitesi Hastanesinde bariatrik ve metabolik cerrahi sonrası hastaların kilo kontrolünü takip etmiştir.

Eğitim gördüğü üniversitesinden 2017 yılında Akademik Başarı Bursu kazanmıştır. 4 yıl boyunca liseyi okulu birinciliği ile bitirmiştir.

İş-Staj Deneyimleri

Alınan eğitimler ve sertifikalar

Yetenekler

Başarılar

Yayınlar

Üye Olduğu Dernekler